טעימות קפה

טעימות קפהבבקשה תבוא קפה קלוי טרי, קינוחים תוצרת בית או משחק של שחמט. לובי מרווח שלנו יש המון ריהוט נוח כדי להפוך את הביקור שלך מרגיעים.
כאן בקפה, אנו מציעים לכם בסדר קפה מ ברחבי העולם, צלוי באופן מקומי. אנחנו קונים פולי הקפה הירוקים ישירה מן המגדלים צלי אותם באתר לתת לך רעננות המרבי. קפה נושא מעל 15 סוגים שונים של שחור, ירוק, תה אולונג, תה צמחים בתפזורת והן שקיות תה. כל סוגי התה בתפזורת נמכרים עם אין מינימום אז ניתן לרכוש רק את מה שאתם צריכים ליהנות את הטריים, תה ביותר בעולם.

חומציות:
מונח זה לא מבינים בקלות מפנה למאפיין התוסס, לניקוי החיך האופייניים כל גבוהה מקפה, שנחווה בעיקר בצידי הלשון. חומציות אם לא זהה לזו של מרירות.

גוף:
ניתן לתאר את הרושם מישוש מכונת קפה מומלצת של קפה טרי בפה הכי קל, בינוני או מלא. קפה יש באופן טבעי הגוף יותר מאחרים. שיטת בישול גם משפיעה על התפיסה של הגוף. קפה תוצרת מכבש צרפתי או מכונת אספרסו נראה פולר בגוף מאשר אלה מבושל על ידי שיטות אחרות.

חוש הטעם:
טעימות המונח החשוב ביותר המתארת את הרושם הכולל של ארומה, חומציות וגוף. ניתן לומר באופן כללי (הקפה הזה היא מתובלת) או עם תכונות מסוימות בראש (הקפה הזה יש טעם של שוקולד).

ניחוח:
קשור ארומה של קפה, להבחין ע י הרחה תיאר את המבשלה במונחים שונים החל פרחוני כדי עסיסי, חריפות.

ארומה:
ריח שמקורם קפה חם, רק טרי.

רך:
קפה נמוך-חומצה כגון האינדונזים, אשר נקרא גם רגוע או מתוק.